Düri isminin Anlamı Düri isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Düri isminin Anlamı

bk. Düriye

Düri ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Düri ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Düri isminin anlamı 817 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Düri İsminin Analizi

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

Ü : Başarıları devamlı engellenen.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

İ : Kırılgan bir kişiliği temsil eder.

Düri İsminin Numerolojisi

[ D: 4 ] + [ Ü: 3 ] + [ R: 9 ] + [ İ: 9 ]

Düri İsminin Kişisel Sayısı: 25

Düri İsminin Gönül Sayısı:

Düri İsminin Kişilik Sayısı: 25

Düri gibi diğer isimlerin anlamları

Düri ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Düri Hakkında Yorumlar

Düri ismine benzer isimler

Düri gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Düri) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Düri ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Düri isminin anlamı Düri isminin manası Düri adının anlamı
Düri isminin anlamı, Düri ne anlama geliyor, Düri adının anlamı Düri anlamı Düri ismi kuranda geçiyor mu Düri isminin anlamı, Düri ne anlama geliyor, Düri adının anlamı Düri anlamı Düri ismi kuranda geçiyor mu Düri isminin anlamı, Düri ne anlama geliyor, Düri adının anlamı Düri anlamı Düri ismi kuranda geçiyor mu