Derim isminin Anlamı Derim isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Derim isminin Anlamı

Çadır

Derim ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Derim ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Derim isminin anlamı 924 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Derim İsminin Analizi

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

R : Tereddütlü kişilik demektir, karar vermede zorlanmalar yaşarlar.

İ : Kırılgan bir kişiliği temsil eder.

M : Ticarete yatkınlık ve yüksek zeka seviyeli kişiliği ifade eder.

Derim İsminin Numerolojisi

[ D: 4 ] + [ E: 5 ] + [ R: 9 ] + [ İ: 9 ] + [ M: 4 ]

Derim İsminin Kişisel Sayısı: 31

Derim İsminin Gönül Sayısı: 5

Derim İsminin Kişilik Sayısı: 26

Derim gibi diğer isimlerin anlamları

Derim ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Derim Hakkında Yorumlar

Derim gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Derim) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Derim ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Derim isminin anlamı Derim isminin manası Derim adının anlamı
Derim isminin anlamı, Derim ne anlama geliyor, Derim adının anlamı Derim anlamı Derim ismi kuranda geçiyor mu Derim isminin anlamı, Derim ne anlama geliyor, Derim adının anlamı Derim anlamı Derim ismi kuranda geçiyor mu Derim isminin anlamı, Derim ne anlama geliyor, Derim adının anlamı Derim anlamı Derim ismi kuranda geçiyor mu