Edik isminin Anlamı Edik isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Edik isminin Anlamı

halk arasında bebek ayakkabısı olarak kullanılır

Edik ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Edik ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Edik isminin anlamı 1010 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Edik İsminin Analizi

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

D : Üstün gücü temsil eder, hırslı ve zorluklara direnen kişiliği ifade eder.

İ : Kırılgan bir kişiliği temsil eder.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

Edik İsminin Numerolojisi

[ E: 5 ] + [ D: 4 ] + [ İ: 9 ] + [ K: 2 ]

Edik İsminin Kişisel Sayısı: 20

Edik İsminin Gönül Sayısı: 5

Edik İsminin Kişilik Sayısı: 15

Edik gibi diğer isimlerin anlamları

Edik ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Edik Hakkında Yorumlar

Edik ismine benzer isimler

Edik gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Edik) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Edik ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Edik isminin anlamı Edik isminin manası Edik adının anlamı
Edik isminin anlamı, Edik ne anlama geliyor, Edik adının anlamı Edik anlamı Edik ismi kuranda geçiyor mu Edik isminin anlamı, Edik ne anlama geliyor, Edik adının anlamı Edik anlamı Edik ismi kuranda geçiyor mu Edik isminin anlamı, Edik ne anlama geliyor, Edik adının anlamı Edik anlamı Edik ismi kuranda geçiyor mu