Gülbu isminin Anlamı Gülbu isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Gülbu isminin Anlamı

Gül gibi güzel kokusu olan..

Gülbu ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Gülbu ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Gülbu isminin anlamı 767 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Gülbu İsminin Analizi

G : İnatçı kişilik, gerginlik ve üstün güçlere sahip olma arzusunu ifade eder.

Ü : Başarıları devamlı engellenen.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

B : Ön sezileri kuvvetli kişiliği temsil eder. En olumsuz olaylarda dahi umutlarını yitirmeyen kişiliktir, aynı zamanda.

U : Durgun görünümlü, çok ağır hareket eden, işlerini ağırdan alan bir profil çizen kişilik.

Gülbu İsminin Numerolojisi

[ G: 7 ] + [ Ü: 3 ] + [ L: 3 ] + [ B: 2 ] + [ U: 3 ]

Gülbu İsminin Kişisel Sayısı: 18

Gülbu İsminin Gönül Sayısı: 3

Gülbu İsminin Kişilik Sayısı: 15

Gülbu gibi diğer isimlerin anlamları

Gülbu ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Gülbu Hakkında Yorumlar

Gülbu gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Gülbu) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Gülbu ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Gülbu isminin anlamı Gülbu isminin manası Gülbu adının anlamı
Gülbu isminin anlamı, Gülbu ne anlama geliyor, Gülbu adının anlamı Gülbu anlamı Gülbu ismi kuranda geçiyor mu Gülbu isminin anlamı, Gülbu ne anlama geliyor, Gülbu adının anlamı Gülbu anlamı Gülbu ismi kuranda geçiyor mu Gülbu isminin anlamı, Gülbu ne anlama geliyor, Gülbu adının anlamı Gülbu anlamı Gülbu ismi kuranda geçiyor mu