Yalkı isminin Anlamı Yalkı isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Yalkı isminin Anlamı

1.Anlamı: Yalın, tek. 2.Anlamı: Işın

Yalkı ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Yalkı ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Yalkı isminin anlamı 786 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Yalkı İsminin Analizi

Y : Geçmişteki izleri, üzüntü ve diğer olayları sürekli yaşarlar, geçmişlerini asla unutmazlar ve güçlü bir kişilik yapısı gösterirler.

A : Algılama gücü ve mantık yürütme kabiliyeti yüksek kişiliği temsil eder.

L : Sanatsal yönleri olan kabiliyetli kişilik ifadesidir.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

I : Hassas, duygusal.

Yalkı İsminin Numerolojisi

[ Y: 7 ] + [ A: 1 ] + [ L: 3 ] + [ K: 2 ] + [ I: 9 ]

Yalkı İsminin Kişisel Sayısı: 22

Yalkı İsminin Gönül Sayısı: 10

Yalkı İsminin Kişilik Sayısı: 12

Yalkı gibi diğer isimlerin anlamları

Yalkı ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Yalkı Hakkında Yorumlar

Yalkı ismine benzer isimler

Balkı 

Yalkı gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Yalkı) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Yalkı ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Yalkı isminin anlamı Yalkı isminin manası Yalkı adının anlamı
Yalkı isminin anlamı, Yalkı ne anlama geliyor, Yalkı adının anlamı Yalkı anlamı Yalkı ismi kuranda geçiyor mu Yalkı isminin anlamı, Yalkı ne anlama geliyor, Yalkı adının anlamı Yalkı anlamı Yalkı ismi kuranda geçiyor mu Yalkı isminin anlamı, Yalkı ne anlama geliyor, Yalkı adının anlamı Yalkı anlamı Yalkı ismi kuranda geçiyor mu