Zeki isminin Anlamı Zeki isminin Manası

Arkadaşlarınla paylaş ve isimlerinin anlamlarını öğrenmesini sağla!

Zeki isminin Anlamı

Çabuk anlayan.

Zeki ismi Kuranda Geçiyor mu?

Kayıylarımıza göre Zeki ismi Kuranda Geçmiyor.Siz bunda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Zeki isminin anlamı 1147 kez görüntülenmiştir.

Reklam

Çocuğunuz için size ve eşinize en uygun ismi bulmak ister misiniz?

Zeki İsminin Analizi

Z : Bilimsel açıdan başarılı, okumayı seven, akademik anlamda başarılı kişilik ifadesidir.

E : Ruhsal karışıklığı temsil eder, yani üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan ve ruhsal gel gitleri olan kişiliği ifade eder.

K : Başarılı, unvan sahibi ve daima yükselen bir kişiliği ifade eder.

İ : Kırılgan bir kişiliği temsil eder.

Zeki İsminin Numerolojisi

[ Z: 8 ] + [ E: 5 ] + [ K: 2 ] + [ İ: 9 ]

Zeki İsminin Kişisel Sayısı: 24

Zeki İsminin Gönül Sayısı: 5

Zeki İsminin Kişilik Sayısı: 19

Zeki gibi diğer isimlerin anlamları

Zeki ismi hakkında yorumlarını bizimle paylaşır mısın? :)

Zeki Hakkında Yorumlar

Zeki ismine benzer isimler

Beki  Haseki 

Zeki gibi birçok isim anlamı bu sitede

İsimler bizim sadece başkaları tarafından tanınmak için kullandığımız kelimeler değildir. İsim insanın kişisel gelişiminde önemli bir etkendir. Toplumumuzda şöyle bir söz vardır; "Bir kişiye kırk defa deli dersen, o kişi deli olur". Kişiye ismiyle hitap edildiğinde kişi o ismin toplum zihninde canlandırdığı kişi olmaya başlar. Elbette kişi için herşeyden önce eğitim belirleyicidir ancak çevresel etkenleri de unutmamak lazımdır. Size isimlerle ilgili başka bir tespitte bulunmak istiyorum. Yazar ve şair isimlerinin önemli bir çoğunluğunun çift isimli olması sizde de ismin önemi hakkında bir merak uyandırmadı mı?

Kişinin taşıdığı ismin anlamını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Bir mecliste adınızı (Zeki) söylediğinizde "Anlamı ne?" sorusuna bilmiyorum demek olmaz dimi. En azından bilgiyi merak etme konusunda ismimizin anlamından başlasak fena olmaz.Zeki ismi kuranda geçiyor mu

Biz de sizler için bu isim anlamları web sitesini kurduk. Binlerce isim ve anlamının bulunduğu isim arşivi sitemizle size hizmet veriyoruz.

Tags:
Zeki isminin anlamı Zeki isminin manası Zeki adının anlamı
Zeki isminin anlamı, Zeki ne anlama geliyor, Zeki adının anlamı Zeki anlamı Zeki ismi kuranda geçiyor mu Zeki isminin anlamı, Zeki ne anlama geliyor, Zeki adının anlamı Zeki anlamı Zeki ismi kuranda geçiyor mu Zeki isminin anlamı, Zeki ne anlama geliyor, Zeki adının anlamı Zeki anlamı Zeki ismi kuranda geçiyor mu